SadeceAntalyaspor.com

Antalyaspor Yine Pfdk’ya Sevk Edildi

Antalyaspor, bugün Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na yapılan sevk raporlarına göre “Çirkin ve Kötü Tezahürat” sebebiyle bir kez daha PFDK’ya sevk edildi. Kırmızı beyazlı ekibimiz, 27 Kasım 2015 tarihinde evinde oynadığı Osmanlıspor mücadelesinde taraftarların yaptığı çirkin ve kötü tezahürat gerekçesiyle PFDK’ya sevk edildi. TFF tarafından yapılan açıklama şu şekilde: “ANTALYASPOR A.Ş. Kulübü’nün 27.11.2015 tarihinde oynanan ANTALYASPOR […]

01 Aralık 2015 - 16:57 'de eklendi.
Antalyaspor Yine Pfdk’ya Sevk Edildi

Antalyaspor, bugün Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na yapılan sevk raporlarına göre “Çirkin ve Kötü Tezahürat” sebebiyle bir kez daha PFDK’ya sevk edildi.

Kırmızı beyazlı ekibimiz, 27 Kasım 2015 tarihinde evinde oynadığı Osmanlıspor mücadelesinde taraftarların yaptığı çirkin ve kötü tezahürat gerekçesiyle PFDK’ya sevk edildi.

TFF tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

ANTALYASPOR A.Ş. Kulübü’nün 27.11.2015 tarihinde oynanan ANTALYASPOR A.Ş.-OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu müsabakasındaki “çirkin ve kötü tezahüratı” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 53. maddesi uyarınca PFDK’ya sevkine karar verilmiştir.

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
 YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • Deniz ;

    yuh diyorum başka bişey demiyorum.Bu ne ya zırt pırt ceza mı verilir

    3 Aralık 2015 12:16