SadeceAntalyaspor.com

Antalya Arena Zemini Yine Problem Yarattı

Antalyaspor’un yeni mabedi Antalya Arena’nın çimlerinde yine problem görüldü. Ligdeki Beşiktaş maçıyla açılışı yapılan Antalya Arena’daki çimlerde Ziraat Türkiye Kupası maçının ardından tekrar iyileştirme çalışması başladı. Süper Lig’de Beşiktaş, Kayserispor, Mersin İY ve kupada da Giresunspor maçlarında taraftarları ağırlayan Antalya Arena, 26 Ekim 2015 tarihinde açılmıştı. Açılışından bu yana iki aylık bir süre geride kalırken, […]

17 Aralık 2015 - 14:15 'de eklendi.
Antalya Arena Zemini Yine Problem Yarattı

Antalyaspor’un yeni mabedi Antalya Arena’nın çimlerinde yine problem görüldü.

Ligdeki Beşiktaş maçıyla açılışı yapılan Antalya Arena’daki çimlerde Ziraat Türkiye Kupası maçının ardından tekrar iyileştirme çalışması başladı.

Süper Lig’de Beşiktaş, Kayserispor, Mersin İY ve kupada da Giresunspor maçlarında taraftarları ağırlayan Antalya Arena, 26 Ekim 2015 tarihinde açılmıştı. Açılışından bu yana iki aylık bir süre geride kalırken, zeminin Giresunspor maçında da futbolculara problem yarattığı görüldü.

Yoğun maç temposundan ötürü bir yapılan iyileştirme çalışmalarından sonuç alınamazken, stadyumun çimlerinin 26 Aralık 2015’te oynanacak olan Gaziantepspor maçında daha iyi bir hale getirilmesi için çalışmalar yoğun şekilde devam ediyor.

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER