SadeceAntalyaspor.com

Antalyaspor’un Eski Futbolcusu Kalp Krizi Geçirdi

Antalyaspor’da 2006-2012 sezonları arasında forma giyen 34 yaşındaki Tunuslu eski futbolcumuz Ali Zitouni  kalp krizi geçirdi. En son 2013 yılında Tunus’un Hammam-Lif takımında oynayan ve futbolu bıraktıktan sonra Antalya’ya yerleşen Ali Zitouni, iddialara göre akşam saatlerinde Çağlayan Mahallesi’nde arkadaşı ile gezerken fenalaştı. Bir anda yere yığılan Ali Zitouni, arkadaşının özel aracı ile en yakındaki bir […]

10 Haziran 2015 - 23:04 'de eklendi.
Antalyaspor’un Eski Futbolcusu Kalp Krizi Geçirdi

Antalyaspor’da 2006-2012 sezonları arasında forma giyen 34 yaşındaki Tunuslu eski futbolcumuz Ali Zitouni  kalp krizi geçirdi.

En son 2013 yılında Tunus’un Hammam-Lif takımında oynayan ve futbolu bıraktıktan sonra Antalya’ya yerleşen Ali Zitouni, iddialara göre akşam saatlerinde Çağlayan Mahallesi’nde arkadaşı ile gezerken fenalaştı. Bir anda yere yığılan Ali Zitouni, arkadaşının özel aracı ile en yakındaki bir özel hastaneye kaldırıldı.

Acil serviste ilk müdahalesi yapılan Ali Zitouni’nin kalp damarlarında tıkanıklık olduğu belirlenirken, yoğun bakıma alınan Zitouni’ye perşembe sabahı anjiyo yapılacağı öğrenildi.

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER