SadeceAntalyaspor.com

Akdeniz Üniversitesi’nde Eto’o İzdihamı

Özel bir televizyon kanalının spor programına katılmak için Akdeniz Üniversitesi’ne gelen Antalyasporlu futbolcu Samuel Eto’o, izdihama neden oldu. Etkinliğin gerçekleşeceği salona yoğun bir ilgi eşliğinde giren Kamerunlu yıldız futbolcu, etkinlik sonunda da öğrencilerin büyük ilgisiyle karşılaştı. Samuel Eto’o ile fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarışan öğrenciler, etkinlik sonunda bulundukları salonun kapısında kuyruk oluşturdular. Fotoğraf çektiren öğrencilerin dışında […]

16 Aralık 2015 - 19:16 'de eklendi.
Akdeniz Üniversitesi’nde Eto’o İzdihamı

Özel bir televizyon kanalının spor programına katılmak için Akdeniz Üniversitesi’ne gelen Antalyasporlu futbolcu Samuel Eto’o, izdihama neden oldu.

Etkinliğin gerçekleşeceği salona yoğun bir ilgi eşliğinde giren Kamerunlu yıldız futbolcu, etkinlik sonunda da öğrencilerin büyük ilgisiyle karşılaştı. Samuel Eto’o ile fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarışan öğrenciler, etkinlik sonunda bulundukları salonun kapısında kuyruk oluşturdular. Fotoğraf çektiren öğrencilerin dışında Eto’o’ya forma imzalatmak isteyen öğrencilerin de olduğu görüldü.

Yaklaşık 10-15 dakika dağılmayan kalabalığa dağılmaları konusunda uyarılar geçilmesine rağmen durumda değişiklik olmayınca öğrenciler için üniversitenin güvenlik görevlileri devreye girdi. Samuel Eto’o, Akdeniz Üniversitesi’nden ayrılacağı araca güvenlik görevlileri eşliğinde ulaşabildi.

etoo-iizdiham

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER