SadeceAntalyaspor.com

Afyon Antalyaspor Futbol Okulu’ndan Ziyaret

Afyonkarahisar Antalyaspor Futbol Okulu sporcuları, yeni sezon hazırlıklarını aynı ilde sürdüren Antalyaspor’u ziyaret etti. Antrenman öncesi Antalyasporlu ağabeyleri ile birlikte üzerinde Antalyaspor arması bulunan pastayı kesen ve ikram eden genç sporcular, futbolcularla birlikte fotoğraf çektirdiler. Afyonkarahisar Antalyaspor Futbol Okulu Antrenörü Turan Saltık, yaptıkları bu organizasyon ile Antalyaspor’a güzel bir hoş geldin demek istediklerini söyledi. Antalyasporlu oyuncuların […]

29 Temmuz 2015 - 23:22 'de eklendi.
Afyon Antalyaspor Futbol Okulu’ndan Ziyaret

Afyonkarahisar Antalyaspor Futbol Okulu sporcuları, yeni sezon hazırlıklarını aynı ilde sürdüren Antalyaspor’u ziyaret etti.

Antrenman öncesi Antalyasporlu ağabeyleri ile birlikte üzerinde Antalyaspor arması bulunan pastayı kesen ve ikram eden genç sporcular, futbolcularla birlikte fotoğraf çektirdiler.

Afyonkarahisar Antalyaspor Futbol Okulu Antrenörü Turan Saltık, yaptıkları bu organizasyon ile Antalyaspor’a güzel bir hoş geldin demek istediklerini söyledi. Antalyasporlu oyuncuların kendilerine çok yakın davrandığını belirten Saltık, kendileri adına unutulmayacak bir anı yaşadıklarını açıkladı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.Etiketler :
BENZER HABERLER