SadeceAntalyaspor.com
Konuk Yazar

Adamsınız Adam

Gol yememeyi öğrendik. Takım olmaya başladık. Bu maçın yorumu bu …

23 Kasım 2016 - 8:59 'de eklendi.
Adamsınız Adam

Gol yememeyi öğrendik. Takım olmaya başladık. Bu maçın yorumu bu. Heyecanla çok şeyler yazmak istiyorum heyecanıma yeniliyorum. Neler yazacağımı inanın bilmiyorum. Elim ayağım titriyor şu an. Avni Aker Stadyumu’na veda maçında sevdamızı haykıran 110 arma gönüllüsüne teşekkürü bir borç bilirim. Krizden çıktık. Bu saatten sonra hedef yukarılara çıkmak olsun.

Takım çok harika bir sert savunma yaptı. Kalecimiz Ferhat hayatının maçını oynadı. İki haftada alınan altı puan kalecimiz Ferhat’ın eseri bir nebze.

Buradan Başkanımız Ali Şafak Öztürk’e sesleniyorum. Adanaspor maçı öncesinde semtlerden, okullardan otobüs kaldırsın. Bu hafta kulüp olarak okullara ağırlık verelim. Gerekirse Milli Eğitim ya da kulübümüz, Passolig’i olmayan öğrenci kardeşlerimize Passolig çıkartıp Batı Üst Tribün’den bilet yüklemesi yapılsın. Artık şehir coşkuyu yakalamaya başladı. Artık kulübümüzün de taraftarlarımız için bir şeyler yapma zamanı geldi. Bu hafta okullara eğilerek stadyuma çekelim. Bu konuda Milli Eğitim’den yardım alabiliriz. Ayrıca “Adanaspor Maçında Hedef 25.000 Taraftar” sloganının bilboardlara asılmasını talep ediyoruz.

Trabzonspor maçı için iki iş gününü feda eden arma sevdalılarına selam olsun. “En kötü gün bugünse, bugün de Antalyaspor” diyen, galibiyeti olmadığı halde arma peşinde olan taraftarlarımız hakkında ne desek az. Antalyaspor taraftarları kötü gün taraftarı olduğunu son haftalarda belli etti.

Başta Rıza Hocama ve futbolcu arkadaşlarıma son sözüm, adamsınız adam!

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

BENZER HABERLER