SadeceAntalyaspor.com

10 Ocak – Çalışan Gazeteciler Günü

Basın, demokratik ve çağdaş bir toplumun en önemli ve vazgeçilmez unsurlarından biridir. Basının olmadığı bir ortamda demokratik gelişime katkı da minimum düzeyde olmaktadır. İnsan hakları ve demokrasinin yılmaz savunucusu olan basın; aynı zamanda aydınlatıcı, iyiyi ve doğruyu gösterici kavramlar topluluğudur. İnsanlara doğru haber ve bilgi akışı sağlamanın en önemli unsuru olmanın yanı sıra birçok önemli […]

10 Ocak 2015 - 7:11 'de eklendi.
10 Ocak – Çalışan Gazeteciler Günü

Basın, demokratik ve çağdaş bir toplumun en önemli ve vazgeçilmez unsurlarından biridir. Basının olmadığı bir ortamda demokratik gelişime katkı da minimum düzeyde olmaktadır.

İnsan hakları ve demokrasinin yılmaz savunucusu olan basın; aynı zamanda aydınlatıcı, iyiyi ve doğruyu gösterici kavramlar topluluğudur. İnsanlara doğru haber ve bilgi akışı sağlamanın en önemli unsuru olmanın yanı sıra birçok önemli misyonu da kendine ilke edinmektedir.

Bu güzide meslekte habere ulaşmayı sağlamak için varını yoğunu ortaya koyan basın mensubu arkadaşlarımızın hakkı ödenemez.

SadeceAntalyaspor.com Ailesi olarak,  yağmur çamur dinlemeksizin zor şartlar altında çalışan, mesleklerini sorumluluk bilinci, azim ve kararlılıkla sürdüren; gerçekleri tüm çıplaklığı ile gözler önüne seren tüm basın emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlarız.

10ocak

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER