SadeceAntalyaspor.com

2018 – 2019 Sezonu Fikstürü

 

ANTALYASPOR 2018-2019 SEZONU LİG FİKSTÜRÜ

1. HAFTA: KAYSERİSPOR 2 – 0 ANTALYASPOR
(13 Ağustos 2018 Pazartesi 21.45)

(Chery, Umut)

 

2. HAFTA: ANTALYASPOR 3 – 3 ATİKER KONYASPOR
(18 Ağustos 2018 Cumartesi 21.45)
(Diego x2, Maicon  |  Ömer Ali x2, Fofana)

 

3. HAFTA: BEŞİKTAŞ 2 – 3 ANTALYASPOR
(26 Ağustos 2018 Pazar 21.45)
(Negredo, Pepe  |  Doukara, Hakan, Yekta)

 

4. HAFTA: ANTALYASPOR 2 – 1 ÇAYKUR RİZESPOR
(18 Ağustos 2018 Cumartesi 21.45)
(Mevlüt, Hakan  |  Saadane)

 

5. HAFTA: MEDİPOL BAŞAKŞEHİR 4 – 0 ANTALYASPOR
(16 Eylül 2018 Pazar 17.00)

(Visca, Napoleoni, İrfan Can, Adebayor)

 

6. HAFTA: ANTALYASPOR 2 – 1 SİVASSPOR
(23 Eylül 2018 Pazar 19.00)
(Mevlüt, Doukara |  Kone)

 

7. HAFTA: ANKARAGÜCÜ 0 – 1 ANTALYASPOR
(1 Ekim 2018 Pazartesi 20.00)
(Hakan)

 

8. HAFTA: ANTALYASPOR 0 – 1 GALATASARAY
(6 Ekim 2018 Cumartesi 19.00)
(Donk)

 

9. HAFTA: AYTEMİZ ALANYASPOR 0 – 1 ANTALYASPOR
(21 Ekim 2018 Pazar 16.00)
(Doukara)

 

10. HAFTA: ANTALYASPOR 1 – 1 TRABZONSPOR
(27 Ekim 2018 Cumartesi 19.00)
(Doukara  |  Burak)

 

11. HAFTA: KASIMPAŞA 1 – 2 ANTALYASPOR
(3 Kasım 2018 Cumartesi 13.30)
(Veysel |  Diego, Doukara)

 

12. HAFTA: ANTALYASPOR 1 – 2 AKHİSARSPOR
(11 Kasım 2018 Pazar 19.00)
(Doukara  |  Barbosa, Lopez)

 

13. HAFTA: BB ERZURUMSPOR 1 – 0 ANTALYASPOR
(24 Kasım 2018 Cumartesi 13.30)
(Diego kk)

 

14. HAFTA: ANTALYASPOR 1 – 0 GÖZTEPE
(1 Aralık 2018 Cumartesi 16.00)
(Serdar)

 

15. HAFTA: BURSASPOR 0 – 2 ANTALYASPOR
(9 Aralık 2018 Pazar 16.00)
(Serdar, Mevlüt)

 

16. HAFTA: EVKUR YENİ MALATYASPOR 2 – 0 ANTALYASPOR
(16 Aralık 2018 Pazar 13.30)
(Boutaib x2 )

 

17. HAFTA: ANTALYASPOR 0 – 0 FENERBAHÇE
(24 Aralık 2018 Pazartesi 20.00)

 

18. HAFTA: ANTALYASPOR 0 – 0 İM KAYSERİSPOR
(19 Ocak 201 Cumartesi 16.00)

 

19. HAFTA: ATİKER KONYASPOR 2 – 0 ANTALYASPOR
(27 Ocak 2019 Pazar 16.00)
(Jevtovic, Skubic )

 

20. HAFTA: ANTALYASPOR 2 – 6 BEŞİKTAŞ
(3 Şubat 2019 Pazar 19.00)

(Doukara, Chico  |  Ljajic, Dorukhan, Atiba, Salih kk, Kagawa x2 )

 

21. HAFTA: ÇAYKUR RİZESPOR 1 – 1 ANTALYASPOR
(9 Şubat 2019 Cumartesi 16.00)
(Muriqi  |  Mevlüt)

 

22. HAFTA: ANTALYASPOR 0 – 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR
(18 Şubat 2019 Pazartesi 20.00)
(Kudryashov)

 

23. HAFTA: DG SİVASSPOR 1 – 2 ANTALYASPOR
(23 Şubat 2019 Cumartesi 13.30)
(Kone  |  Nazım, Doukara)

 

24. HAFTA: ANTALYASPOR 2 – 4 MKE ANKARAGÜCÜ
(1 Mart 2019 Cuma 20.30)
(Chico, Nazım  |  Orgill x3 , Boyd)

 

25. HAFTA: GALATASARAY 5 – 0 ANTALYASPOR
(11 Mart 2019 Pazartesi 20.00)
(Feghouli, Onyekuru x2, Ndiaye, Diagne)

 

26. HAFTA: ANTALYASPOR 3 – 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
(16 Mart 2019 Cumartesi 19.00)
(Hakan, Doukara, Amilton)

 

27. HAFTA: TRABZONSPOR 4- 1 ANTALYASPOR 
(5 Nisan 2019 Cuma 20.30)
(Nwakaeme, Ekuban, Olcay, Murat Cem | Doukara)

 

28. HAFTA: ANTALYASPOR 1 – 0 KASIMPAŞA
(14 Nisan 2019 Pazar 16.00)
(Mevlüt)

 

29. HAFTA: AKHİSARSPOR 1 – 2 ANTALYASPOR
(20 Nisan 2019 Cumartesi 16.00)
(Barbosa  |  Mevlüt x2)

 

30. HAFTA: ANTALYASPOR 1 – 1 BB ERZURUMSPOR
(27 Nisan 2019 Cumartesi 16.00)
(Mevlüt  |  Sunu)

 

31. HAFTA: GÖZTEPE – ANTALYASPOR
(5 Mayıs 2019 Pazar 16.00)

 

32. HAFTA: ANTALYASPOR – BURSASPOR
(10 Mayıs 2019  Cuma 20.30)

 

33. HAFTA: ANTALYASPOR – YENİ MALATYASPOR
(18 Mayıs 2019  Cumartesi 19.00)

 

34. HAFTA: FENERBAHÇE – ANTALYASPOR
(?? Mayıs 2019  ?? xx.xx)

 


 

 

ANTALYASPOR 2018-2019 SEZONU KUPA FİKSTÜRÜ

ZTK 3. ELEME TURU: KARADENİZ EREĞLİ BELEDİYESPOR 2 – 3 ANTALYASPOR
(27 Eylül 2018 Perşembe 13.00)
(Oruc, Burak | Drole, Salih, Danilo)
****************************************************************************************

ZTK 4. ELEME TURU: ANTALYASPOR 1 (3) – (0) 1 YOMRASPOR
(4 Aralık 2018 Salı 16.45)
(Barrada | Ali Özgür)

****************************************************************************************

ZTK 5. ELEME TURU 1. MAÇ: ANTALYASPOR 2 – 2 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
(27 Eylül 2018 Perşembe 13.00)
(Barrada, Danilo | Servan, Bünyamin)

ZTK 5. ELEME TURU 2. MAÇ: DARICA GENÇLERBİRLİĞİ – ANTALYASPOR
(20 Aralık 2018 Perşembe 13.45)

****************************************************************************************

ZTK 5. ELEME TURU 1. MAÇ: ANTALYASPOR 2 – 2 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
(27 Eylül 2018 Perşembe 13.00)
(Barrada, Danilo | Servan, Bünyamin)

ZTK 5. ELEME TURU 2. MAÇ: DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 – 1 ANTALYASPOR
(20 Aralık 2018 Perşembe 13.45)
(Barrada)

****************************************************************************************

ZTK SON 16 TURU 1. MAÇ: ANTALYASPOR 3 – 3 GÖZTEPE
(27 Eylül 2018 Perşembe 13.00)
(Mevlüt x2, Drole | Ngando, Kadu, Borges)

ZTK SON 16 TURU 2. MAÇ: GÖZTEPE 3 – 0 ANTALYASPOR
(20 Aralık 2018 Perşembe 13.45)
(Osman kk, Serdar, Deniz)